ΤΕΧΝΙΚΟΙ - ΤΕΧΝΙΤΕΣ - ΣΥΝΤΗΡΗΤΕΣ

ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΝΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ:

- Αρχιτεκτονική - Διακόσμηση

- Γραφικές Τέχνες

- Πληροφορική - Προγραμματισμός

- Πληροφορική - Δίκτυα

- Web Design - Development

- Λογιστική - Χρηματοοικονομικά

- Οικονομία - Διοίκηση

- Πωλήσεις - Προώθηση

- Τεχνικοί - Τεχνίτες - Συντηρητές

- Τουριστικά επαγγέλματα

- Υπάλληλος γραφείου

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ

11/07/13

Περιγραφή θέσης: Επισκευές ιατρικών οδοντιατρικών μηχανημάτων. Με μικρό van καθημερινά 9-1800. Eδρα Παιανία Αττικής
Απαραίτητα προσόντα: Αριστα Αγγλικά, ανάγνωση ηλεκτρολογικού σχεδίου, εμπειρία ανω των 2 ετών σε επισκευές ηλεκτρονικών, ηλεκτρολογικών συσκευών ή ιατρικών μηχανημάτων, πτυχίο ΙΕΚ ή ΤΕΙ, τηλέφωνο επικοινωνίας: 211 1022900, www.sadent.com, Sadent AEBE, 1ο χλμ Λεωφ. Παιανίας-Μαρκοπούλου, Παιανία Αττικής.

ΕΠΙΓΡΑΦΟΠΟΙΟΣ

11/07/13

Ζητείται τεχνίτης με γνώσεις γνώσεις ηλεκτροκόλλησης, κατασκευής επιγραφών, επικόλληση αυτοκόλλητων, τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 4935101 , www.xsigns.gr, X Signs, Νικος Τζούφης, Π. Ραλλη 302, Νικαια.

ΜΑΡΑΓΚΟΣ

11/07/13

ΓΥΨΟΣΑΝΙΔΑΣ

11/07/13

ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ VOUCHER

ΚΕΝΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΚΑΤΟΧΟΥΣ VOUCHER ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ